Register Now

Login


Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login


Register Now

Siz de sitemize hızlı bir şekilde kayıt olabilir ve merak ettiğiniz konularda sorular sorabilirsiniz.

Çizgi Film Önerileri

Çizgi filmler geçmişten bugüne çok fazla değişime uğramıştır. Eskiden kağıtlar yardımıyla yapılan çizgi filmler günümüzde animasyon programları aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde üretilmektedir. Çocuklar için hazırlanan çizgi filmler hayran kitlesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu türlerden bazıları aksiyon, komedi… şeklinde olabilmektedir. Çocuklar için hazırladığımız en iyi çizgi fimler serisinden bazıları aşağıda sizler için verilmiştir. Sizin de çizgi film önerileriniz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

Pepee

Pepee 2008 yılında yayınlanan çizgi filmdir. Türk çizgi filmi olarak ortaya çıkan pepee karakteri ile çocuklar çok iyi vakit geçirmektedir.

Paw Patrol:

Kurtarma ekibi: Çocukların sevdiği popüler bir çizgi film. Patileri olan bir ekip, şehirlerini ve sakinlerini korumak için maceralara atılırlar.

Bubble Guppies:

Sevimli balık karakterleri olan bu çizgi film, çocuklar için öğretici bir yolculuk sunar. Bilim, matematik ve sosyal etkileşim gibi temel kavramları öğretir.

Masha ve Ayı:

Rus yapımı bir çizgi film. Küçük bir kız olan Masha ve onun en iyi arkadaşı, ayıyla birlikte, maceralara atılırlar ve yeni şeyler öğrenirler.

Pocoyo

Pocoyo ve arkadaşları, eğlenceli ve renkli maceralara atılırlar. Çocuklar, çizgi filmdeki temel kavramları öğrenirken, eğlenirler.

Tom ve Jerry

Uzun yıllardır sevilen bir klasik olan Tom ve Jerry, yaramaz kedi ve fare karakterlerinin maceralarını konu alır.

Bu çizgi filmler, çocukların eğlenirken öğrenebilecekleri temel kavramları içerir. Ancak, çocukların yaşına ve ilgi alanlarına uygun olarak farklı çizgi filmler de seçilebilir.

Leave a reply

Captcha Click on image to update the captcha .